stand-up open mic

Mēs mēģināsim jaunus jokus.
Jūs mēģināsiet smieties.

lv | eng | ru

Open mic

Iknedēļas stand up open mic jeb brīvā mikrofona pasākumi ir bezmaksas komēdijas pasākumi, kas notiek bāros pa visu Rīgu, ne tikai centrā. Uz šiem pasākumiem runāt var pieteikties jebkurš interesents, iepriekšēja pieredze nav obligāta, bet varētu palīdzēt. Skatītāji parasti saprot trīs valodas, tāpēc droši var uzstāties latviešu, krievu vai angļu valodā, kā to dara mūsu britu vai krievu open mic dalībnieki.

Būtiski saprasts, ka šie pasākumi ir kā joku treniņš. Šī brīža aktīvākie komiķi var gadīties, ka uz uzstājas tik pat labi vai slikti kā kāds, kurš uzstājas pirmo reizi, jo joku uzrakstīt ir viens, bet saprast visas nianses par to kā to pastāstīt ir pavisam cits izaicinājums.

Padomi pirmajai reizei

1. Nesalīdzini savu pirmo uzstāšanos ar savu pirmo seksuālo pieredzi, ja vien tava pirmā reizi nebija izteikti unikāla un joks var attīstīties tālāk par “partnere smējās vairāk nekā jūs”. Tici mums, šis joks ir pirmais, kas jaunajiem komiķiem ienāk prātā.

2. Pirms pirmās uzstāšanās centies atnākt uz pāris open miciem un pēcāk aprunāties ar komiķiem, kas tajā vakarā uzstājās. Komiķi ir vienmēr gatavi palīdzēt ar padomiem kā sagatavoties un palīdzēt attīstīt jokus jaunā, negaidītā virzienā. Met kautrību pie malas.

3. Kad pirmais 5 min sets gatavs, piesakies open mic caur Comedy Latvia mājas lapu un ierodies laicīgi. Atrod tā vakar open mic vadītāju un iepazīstini ar sevi. Ir normāli turēt joku secību kaut kur tuvumā vai uzrakstīt uz rokas, bet centies jokus stāstīt nevis lasīt, lai skatītājiem vieglāk sekot līdz tavam jokam.

4. Mūsu ego dabīgi saka mums, ka aicināšu draugus skatīties tikai tad, kad man sanāks. Tā ir nepareiza taktika. Tas dažiem komiķiem notiek tikai pēc gadiem, kad viņi ar pilnu pārliecību zin, ka viņiem tajā vakarā sanāks. Uzstāties publikas priekšā prasa drosmi, tāpēc uz pirmo reizi uzaicini savu tuvāko draugu loku.

Kalendārs

Aleksandrs
Guzenko