Piegāde

 

 

Mēs piedāvajam bezmaksas piegādi uz visām pasaules valstīm. Sūtījumi tiek sagatavoti un izsūtīti no Latvijas un ASV.

 

Piegādes laiks no 5-7 dienām Latvijā, bet uz citām pasaules valstīm līdz pat 20 dienām.

 

 

Atgriešana

 

Visas pretenzijas par nepareizi izdrukātām / sabojātām / bojātām precēm jāiesniedz 4 nedēļu laikā pēc izstrādājuma saņemšanas. Par paciņām, kas zaudētas tranzītā, visas pretenzijas jāiesniedz ne vēlāk kā 4 nedēļas pēc paredzētā piegādes datuma. 

 

Pretenzijas, kuras tiek uzskatītas par mūsu kļūdu, tiek segtas uz mūsu rēķina.

Ja jūs pamanāt problēmu ar izstrādājumiem vai kaut ko citu pasūtījumā, lūdzu, iesniedziet problēmas ziņojumu.

Atgriešanās adrese atrodama jūsu pakā. Kad mēs saņemsim atpakaļ nosūtītu sūtījumu, jums tiks nosūtīts automātisks e-pasta paziņojums. 

 

Nepieprasītas atgriešanās tiek ziedotas labdarībai pēc 4 nedēļām.

Nepareiza adrese – ja jūs norādīsit adresi, kuru kurjers uzskata par nepietiekamu, sūtījums tiks atgriezts mūsu objektā. 

Tiklīdz mēs ar jums būsim apstiprinājuši atjauninātu adresi, jums būs jāsedz atgriešanās izmaksas.

 

Nepieprasīts – sūtījumi, par kuriem nav iesniegts pieprasījums, tiek nogādāti atpakaļ mūsu objektā, un jums tiks iekasēta maksa par pārsūtīšanu.

Paziņojums ES patērētājiem: Saskaņā ar 16. panta c) punktu Eiropas Parlamenta un Padomes 2011. gada 25. oktobra Direktīvā 2011/83 / ES par patērētāju tiesībām atteikuma tiesības nevar paredzēt tādu preču piegādēm, kas tiek piegādātas patērētāja specifikācijas vai skaidri personalizētas, tāpēc Printful patur tiesības atteikties no atgriešanas pēc saviem ieskatiem.